fbpx

Książka „Oczami dziecka”

utworzone przez | sty 23, 2022 | Artykuły | 0 komentarzy

Książka „Oczami dziecka” jest pierwszą z trylogii i pierwszą pozycją rozpoczynająca przygodę z dziełami tej autorki. Od niej wszystko się zaczyna. 

Na samym początku Klaudia zaprasza Nas do wieku niemowlęcego. Opisuje jak z perspektywy takiego malucha to wszystko wygląda. Wcielenie się w postać takiego bobasa jest niezwykle interesujące! 

Im dalej w las tym zaczyna się robić troszkę „ciężej”. Książka porusza tematy związane z trudnymi chwilami już dziecka. Takiego co jeszcze nie mówi i takiego, które już nie chce mówić. Klaudia zwraca szczególną uwagę na emocje towarzyszące dziecku i to jak sytuacja wygląda z jego punktu widzenia.

Czy książka łapie za serce i doprowadza do łez? OCZYWIŚCIE. 

Czy daje nam do zastanowienia? Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ.

Czy warto jest po nią sięgnąć? JAK NAJBARDZIEJ!

To świetna pozycja nie tylko dla dorosłych. Każdy z Nas znajdzie w niej coś dla siebie. I dla każdego będzie inną nauką.

„Dla mnie ta książka jest najlepszą książką, jaką kiedykolwiek miałam możliwość przeczytać wtedy, gdy zostałam mamą. Bardzo jestem za to wdzięczna. Uważam, że każdy powinien ją przeczytać, bez względu na to czy jest rodzicem czy może będzie. Jest to bardzo poruszająca książka, dająca dużo do myślenia i zmienienia swoich nawyków, zachować na lepsze.”
– A.

„Czytałam i dziękuję za nią! Swoich dzieci jeszcze nie mam, ale po lekturze zdecydowanie przykładam większą uwagę do słów wypowiadanych do dzieci siostry. Mam z nimi cudowna relację, ale książka była jedną z tych, które pomogły mi zrozumieć w tym też samą siebie i moją „potrzebę wyręczania, bo ja to zrobię szybciej, lepiej”. Dzieciaki działają same, wtrącam się dopiero, kiedy poproszą o pomoc albo widzę, że się poddają w zrobieniu czegoś. Pomagam, nie wyręczam. To była dla mnie ważna nauka. Dziękuję! Książka polecona dalej!”
– M.
„Jestem w połowie. Niektóre perspektywy przerażają, inne wzruszają, a jeszcze inne otwierają oczy.
Nie mogę doczekać się posłowia.”
– B.

„Piękna i wartościowa książka. Pokazuje różne spojrzenie na świat i podejście rodziców.”
– Z.

„To taki drogowskaz, zwłaszcza kiedy chce się mieć dziecko. Trochę otwiera oczy, ja już nie do końca pamietam co czułam, gdy byłam dzieckiem.”
– I.

„Dwa razy czytałam, płakałam jak bóbr”
– K.

Książkę możecie kupić tutaj