fbpx

Książka „Encyklopedia niesamowitych faktów”

utworzone przez | lut 2, 2022 | Artykuły | 0 komentarzy

Kiedy usiedliśmy do niej z Kaziem, mój pięciolatek był zachwycony.

Czytaliśmy ją w każdej wolnej chwili, bo te fakty są naprawdę niesamowite. Niecodzienne. Nieoczywiste choć bardzo trzymają się codzienności. Dzięki temu łatwo jest sobie wyobrazić o czym mowa.

Książka nie ma formatu kieszonkowego, ale naprawdę nosiliśmy ją ze sobą wszędzie! Ciągle chciał więcej i więcej. I ja też.

„Encyklopedia niesamowitych faktów” była też dla nas naprawdę fajną opcją na wspólny czas. Spokojny, wspólny czas. 

Mam dla Was opinię jednej z czytelniczek:

Książka z gatunku „bawi i uczy”. Tego rodzaju lektura jest świetnym sposobem na przekazaniu wiedzy wykraczającej poza to czego może dowiedzieć się dziecko np. w szkole. Książka jest podzielona na rozdziały takie jak np. kosmos, łamigłówki, nasz świat przez co łatwo znaleźć temat który nas interesuje. Dodatkiem do wiedzy są wspaniałe, barwne ilustracje przyjemne dla oka. Znajdziemy tutaj także odpowiedzi na pytania na które my dorośli nie znaliśmy odpowiedzi. Książkę końcu rozdział ” Pogromca trudnych wyrazów” gdzie wytłumaczone są trudniejsze słowa przewijające się przez wcześniejsze rozdziały. Jest to przyjemny sposób spędzania czasu z dzieckiem i szansa na zaszczepienie w nim pasji. 

książkę możesz kupić tutaj