fbpx

„Być rodzicem – inspiracje wychowawcze”

utworzone przez | mar 2, 2022 | Artykuły | 0 komentarzy

Bez względu na to czy nasz ciąża była planowaną, czy nie, wyczekana latami czy marzeniem, które przyszło do nas od razu, ciąża i rodzicielstwo są dla każdego rodzica dużym wyzwaniem. 


Niezależnie od tego czy masz wsparcie drugiej osoby, babci, kuzyna, opiekunki, przedszkola – to droga, która niesie ze sobą wiele niewiadomych i trudnych chwil. Zdawać by się mogło, że przysłowiowy uśmiech dziecka wszystkie trudy wynagradza, jednak nie jest to takie proste. 


Żeby poczuć się lepiej jako rodzic, trzeba zacząć od zrozumienia swojego dziecka. Od popatrzenia na nie inaczej niż na „coś”, co musi minąć (byle zaczął siadać, mówić, chodzić, zostawać w przedszkolu, wychodzić do znajomych, wyprowadził się). Rodzicielstwo może być naprawdę piękną przygodą zwieńczoną zbudowaną mocną i piękną, obustronną relacją. 
Książka „Być rodzicem – inspiracje wychowawcze” pomaga nam spojrzeć inaczej. Na dzieci, na te momenty, na całe rodzicielstwo, a nawet na nas.

Co by było, gdybyś na dziecko spojrzał, jak na przyjaciela? 

książkę możesz kupić tutaj w promocyjnej cenie do 06.03.2022 ♡

A może zaciekawią Cię karty wzmacniające dla Mam z przewodnikiem również w promocyjnej cenie ♡

Tych 56 wyjątkowych, a jednocześnie prostych do zastosowania wskazówek pomoże Ci zbudować dobre nawyki, dzięki którym poczujesz się szczęśliwą matką, spełnioną kobietą i wzmocnisz relację ze swoim dzieckiem.

Znajdziesz je tutaj